Psychologia Człowieka, psychologia rodziny, związków, rozwojowa, zaburzony obraz siebie, lęk przed porzuceniem, samouszkodzenia, samookaleczania

Forum psychika.


#1 2012-11-07 17:56:09

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 109
Punktów :   

To był z pewnością egzystencjalny moment

Cała komunikacja zatrzymał się ruszyli z powrotem do terminalu. Jak stałem na chodniku z bagażem i zajrzał do odległego terminalu, nie miałem pojęcia o tym, co miało nastąpić dalej. Nie mogłem powstrzymać się od śmiechu, jak myślałem brakuje mojego syna mecz piłki nożnej, że dnia. I tak, gdybym przyszedł na seminarium nożnej, może tak naprawdę zdobyć sławę i pieniądze. Moja podróż nie był na pewno jeden dla ego. W tym momencie, że będę potrzebował trochę zdawanie się na mojej duszy.

To był z pewnością egzystencjalny moment. Jakie były moje wybory? I zdecydował się na powrót do terminala i poczekać przez moją bramę przyjazdu. Jak wyciągnąłem moją torbę, zajrzałem do terminalu. Po raz pierwszy, miałem bardzo ostry świadomość, że obszar szedłem do był wypełniony głównie z mężczyznami. Było bardzo mało kobiet. Głos strachu podszedł. Co ja tu robię? Tym razem warstwa odwagi i determinacji, że wiedziałem, że mogę zależeć pojawiły się obawy. I poznał tę część siebie w wielu innych okolicznościach, w moim życiu. Wiedziałem, że będzie dobrze. Mogłem spotkać tę sytuację z cichym uchwały.


(L. do R.) Dr Myrtle Heery,
Dr Anatolii Naminach,
Dr Elena Korablini w Moskwie
W kilka minut po tym, jak dostał się do bramy, inna blondynka przybył, i rzekł do mnie: "seminarium?"
Tym razem odpowiedział: "seminarium psychologii?"
Uśmiechnęła się i natychmiast przytuliła mnie. Poczułem ulgę fizyczną zarówno nas, stał przez kilka sekund dłużej w naszej wspólnej uścisku. Znakomitym angielskim powiedziała "Myrtle, zapraszamy do Moskwy. Tak mi przykro, że jest późno. Było straszny problem ruchu."
Opowieść o moim przyjeździe będą opowiadane w Rosji i Ameryce. Byłoby centralny wątek w mojej przygodzie. Na tak wiele sposobów, wszystkich ludzkich emocji, które musiały pochodzić ze mnie zrobili podczas tego doświadczenia lotniska. Moje obawy, wątpliwości, nie ufa, podniecenie, humor, i nadzieje były obecne. Moja zdolność do podejmowania decyzji, do podjęcia odpowiedzialności i uznania granic mojej sytuacji były obecne. W wiadome i niewiadomych były obecne. Moje możliwości w pełni przeżywać chwilę obecną zostało poparte głębokim szacunkiem i zaufaniem do życia. I wysłuchał mojej duszy rozmowę.

Jak mamy budować nową ludzkość? Cześć dla życia. Istnienie bardziej zależy od szacunku dla życia niż prawa i proroków. Cześć dla życia obejmuje całą etykę miłości w swej najgłębszej i najwyższej sensie. Jest źródłem nieustannej odnowy dla jednostki i dla ludzkości.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl