Psychologia Człowieka, psychologia rodziny, związków, rozwojowa, zaburzony obraz siebie, lęk przed porzuceniem, samouszkodzenia, samookaleczania

Forum psychika.


#1 2012-04-11 20:46:56

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 109
Punktów :   

Trudne matki 5

Sukcesy producent video w San Diego z wspomagające męża, Mooney twierdzi, że jest wdzięczny jej mama na emeryturze. "Tak, dowiedziałem się, co macierzyństwo było wszystko na temat i byłem w stanie podjąć decyzję, aby nie mieć żadnych dzieci moje własne, bo wierzę w drodze Peter Pan życia -. Jeśli masz dziecko, to jest bardzo trudne lub nie można być dzieckiem. Jestem szczęśliwy dorosłych, w stanie zrobić, co chcę kiedy chcę bez podania moje życie do góry, aby służyć dzieciom ".

W przeciwieństwie do niektórych z jej rodzeństwa, Mooney posiada żadnego żalu, choć nastolatką miała trudny okres. "Czułem, że nie zapytał się urodzić." Przez lata ona przyjść, aby zobaczyć, że jej matka, która wychowała się szorowanie podłóg w pobożny rodziny katolickiej Polski ", był ofiarą swojej własnej matki."

Shayne Hughes 39, uniknął talerze, nawet Widelec rzucił jego underachieving i matki ogarnia, który był "skłonność do odwracania się. Wtedy ona uruchomić z domu krzyczy, że ona nie wróci, że" d popełnić samobójstwo, zostawiając mnie gruzach iz niemowlę krzyczy, mój młodszy brat pół ".

Życie poza domem wzmocniła negatywne wewnątrz. Hughes uczestniczyli w trzech przedszkoli i szkół przez osiem ósmej klasy, przeciągnięty między Nowej Anglii i Kalifornii przez rozwiedzionej matki, która została "ciągle działa na gdzieś lepiej." Zawsze czuł się jak outsider, "nigdy wystarczająco dobre lub zintegrowany", nawet gdy osiedlił się w Rhode Island liceum jako cocaptain zespołu uniwerek koszykówki i prezes Narodowego Honor Society

On poradził sobie stając się nadmiernie odpowiedzialny finansowo, pracuje w całym - i binge-picia i palenia tytoniu, zajebisty napędzanego przez wściekłości i rozpaczy samobójczych. "Kiedy piłem, czułem się związany z innymi ludźmi." Jego życie uczuciowe przyniósł większy ból i strach. "Ponieważ doszedłem do wniosku, że nie jestem miły, byłem stale wycofuje się z relacji lub uzyskanie osądów."

Po aresztowania DUI umieścić go w więzieniu na noc, Hughes przyjął propozycję od macochy do udziału w warsztatach, które likwidacji jest początkiem zrozumienia i przebaczenia. Dzień jego matka powiedziała mu: "Ja po prostu nie mógł pielęgnować Ci drogę trzeba było być pielęgnowane" był dzień zrozumiał, że "Nie byłem nienawistnych dzieciakiem. Moja matka miała swoje własne rzeczy" Teraz mąż, trener przywództwo i ojciec dwójki dzieci, Hughes cieszy się wygodne stosunki z matką, która "jest w stanie dać miłość jako babci, że nie mogłem jako matka".
Teri Ross, 56, dorastał nie wiedząc, czy żyła w rodzinie środków lub nie. "Mieliśmy piękny dom", mówi, a jej matka spędziła bogato, ale jej ojciec wróci do domu i krzyczeć o światłach w lewo na. "Gdybym słuchał mojej matki, byliśmy bogaci. Gdybym słuchał mojego ojca, byliśmy biedni." To było najmniej jej zamieszania. "Od jak młody jak dobrze pamiętam, nigdy nie wiedziałem czy to, co wyszło z mojej matki ustach była prawda czy nie. Ona była bardzo zmanipulowana i zgodziliście się, kiedy miała na myśli, nie, nie, kiedy oznaczało Tak. Musiałem nauczyć się czytać między wierszami i rozwijać własne intuicji. "

Co ona nie mylić o to matki kompletna obojętność na nią i jej siostrą. Dzisiaj sukces Minneapolis oparte konsultant marketingu internetowego, Ross jako dziecko kochał powrocie do domu ze szkoły gry na fortepianie. Z własnej diety kupiła nuty i nauczyła się pokazać melodie. "Pewnego dnia wróciłem do domu i fortepian zniknęła Kiedy zapytałem, moja mama powiedziała, że ​​prace remontowo ten pokój To było wykazanie, że nic o mnie znaczenia;.. Wszystko było zawsze jej agenda Było wielu innych miejscach wystawić fortepian. w tym wielkim domu. "

Ross pamiętam żadnych uściski, nie historie czytać. "Mieliśmy na żywo w pomoc, a oni stali się moimi matek zastępczych. One amortyzowane mnie, być może uratował mnie. Znalazłem jak uzyskać macierzyństwa muszę". To nie przypadek, mówi, że "dziś nie mam mniej niż 10 starszych kobiet w moim życiu, których córki są zazdrosne o swoich relacjach z matką."

Phil Petree, 52, Internet przedsiębiorca, był jeden z ale 2 z 12 rodzeństwa do wzięcia udziału pogrzeb matki. "To żart wśród nas, że nikt nigdy nie mówi" mama ", jest to zawsze" Twoja matka. " Była bardzo zmanipulowana i nie mogę sobie przypomnieć jedną rzecz, że nigdy nie powiedział, że był szczery. Mówiła pięciu braci pięć różnych historii, aby wyciągnąć je na cokolwiek dramat była budowa w głowie. " W tym czasie miał sześć lub siedem, Petree było unikanie powrót do domu po szkole. "Nie rozumiem, dlaczego, po prostu sobie to stresujące i bolesne."

Jako wysoki student pierwszego roku szkolnego, był wysoki, gangly "pokryta trądzikiem" i miał rude włosy do ramion. Nowy do innej szkoły po wielu ruchów rodzinnych, zaprzyjaźnionych przez nikogo, czuł się "bardzo wrażliwi", kiedy jego matka powiedziała mu, że dziewczyna po drugiej stronie ulicy lubi go, ale nie tej pory go, o ile on ściął włosy - co zrobił. Potem zobaczył dziewczynę, podszedł do niej i powiedział: "Moja mama powiedziała mi, że mnie lubisz i chciał bym aby mój fryzjera". Spojrzała na mnie i powiedział: "Kim jesteś?" Upokorzony i ranny, wrócił do domu tylko usłyszeć jego matka mówi: "Żadna dziewczyna nigdy cię lubić ze wszystkimi tego trądziku."

Nastoletnie lata Petree na pełne były gniewu. "Jedno miejsce, gdzie dziecko powinno być w stanie uzyskać wsparcie i miłość była najeżona niebezpieczeństwami." Choć mądry sierżant w wojsku pomogła mu pokonać gniew, dziedzictwo jego matki doświadczenie było hypervigilance w relacji: "Ty zawsze próbuje dowiedzieć się, co jest prawdziwe, co nie."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding