Psychologia Człowieka, psychologia rodziny, związków, rozwojowa, zaburzony obraz siebie, lęk przed porzuceniem, samouszkodzenia, samookaleczania

Forum psychika.


#1 2012-11-07 17:57:12

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 109
Punktów :   

Łatwo jest wiedzieć, kiedy organizm potrzebuje jedzenie

Łatwo jest wiedzieć, kiedy organizm potrzebuje jedzenie: nasz żołądek warczy, nasze kropli poziom energii, albo, że "czas dzień" skrada się. Ale jak wiemy, kiedy nasza dusza potrzebuje pokarmu? Bierzemy więcej wakacji wewnętrznie? Czy chcemy, czy chcemy być gdzieś indziej? Czy mamy do dyspozycji słuchać rozmowy głodowy od duszy, i jeśli będziemy słuchać, jak mamy reagować tak psychoterapeutów? Jak psychoterapeuci wyżywić swoje dusze?

Idziemy na rekolekcje, medytować, poszukiwanie wizji, pielgrzymkę, Snorkel, podróży, czytać, ogród, lub po prostu odłączyć telefon i komputer w domu i na pocieszenie naszej własnej sypialni? Co nie spełnia się muszą spełniać inne. Przypomina mi zamawianie posiłku z przyjacielem, a potem pyta: "Gdzie się okazać, że w menu?" Nie żebym specjalnie chciał co kazała, ale ja nawet nie widzę.

Co nieustannie wzywa do mnie najgłośniej jest to, co poznali, jak moje wezwanie duszy. Słuchanie rozmowy jest podstawowym składnikiem. Czasami przychodzi połączenie kilka razy, zanim odpowiem. Wyobrażam sobie, że dusza opuszcza wiadomości na mojej wewnętrznej automatyczną sekretarkę. Rosja zaczęła nazywać mojej duszy jakieś cztery lata temu. Jim Bugental poprosił mnie o pomoc trenować kilka rosyjskich psychologów, którzy przychodzili do Kalifornii na kilka tygodni. To było wyzwanie, że spotkał się z entuzjazmem.

Wewnątrz, trzymałem głęboko ciekawość Rosjan. Od dzieciństwa miałem oglądany je jako tajemnicę. Rosja była również przerażające miejsce dla mnie, jako dziecku miejsce pełne ludzi, którzy mieli prawo do straszenia mnie do piwnicy mojej szkole mnie okładka głowę i modlić się ich bomba nie spadnie na mojej szkoły.

Nigdy nie było bomb spadła. Zamiast tego, moja ciekawość została zaangażowana. Kim byli ci ludzie, moi rodzice i inni dorośli bali się tak bardzo? To dręczące pytanie zaczął odpowiedź podczas tego szkolenia. I udział w wielu rozmowach z Rosjanami jak ich nauczyciel w różnych klasach i na kawę. Było jasne, że mieliśmy wiele wspólnego. Byli bardzo uprzejmi ludzie i rozszerzony otwarte zaproszenie do mnie do odwiedzenia ich kraju. Rosjanie już nie tajemnica, ale ludzie, z obawy bardzo podobne do moich: dzieci, edukacja, zdrowie, pieniądze, starzeje, traci, zyskuje, a wszystkie inne wielorakie aspekty ludzkiej kondycji.

Dobrze było mieć ogólne zaproszenie, ale pamiętam wyraźnie mówiąc miałem żadnego interesu w wyjazdu do Moskwy, być może chciałabym iść do Petersburga, aby zobaczyć Hermitage, wspaniałe muzeum sztuki. Naprawdę nie było głębi mojej odpowiedzi. Byłem zaskoczony moją reakcję, bo promocje zawsze doprowadza moją duszę. Podobał mi się bardzo dużo studentów, ale nie czuł wielki wewnętrzny impuls do prowadzenia dzieje w Rosji w tym czasie. Jednak wiadomość została pozostawiona na mojej wewnętrznej automatyczną sekretarkę, być pobierane w czasie.

Kilka lat minęło i Bugental dał mi jeszcze zaproszenia. Tym razem to było uczyć egzystencjalno-humanistycznej psychoterapii w Rosji. Teraz moja reakcja była zupełnie inna. Spotkanie z tej okazji mi do gustu. Tym razem tak odpowiedział na dzieje Rosji.

Dlaczego mogę otworzyć? Tam, od wewnątrz, prawdziwy Push objawił, tak. Skąd mogłem wiedzieć, co to tak miał? Czy to zaproszenie ego lub zadzwoń dusza? Gdzie to było tak pochodzą we mnie? Ponieważ nie było za mało pieniędzy i mało zaangażowany uznanie, wewnętrzna popychanie nie mieć poczucie wywołania ego.

Co to jest wezwanie dusza? Powołanie jest jednoznacznie wyrażona w wielu tradycjach, takich jak dharmy buddyjskiej w (obowiązek) i demona Greka. Doszedłem do przestrzegania, że ​​dla każdego z nas wezwanie i odpowiedź jest wyjątkowy. Istnieje wiele sposobów reagowania na wezwanie duszy. Konieczności spełnienia występuje fizyczna głodu codziennie w każdym z nas. Push to zaspokoić głód duszy zdaje się być bardziej widoczne w czasach utraty, kryzysów życiowych, wyszukiwanie świadomego, czy "budzenie" (w najmniej oczekiwanych czasów). Takie nieoczekiwane połączenia mogą się zdarzyć w rzutki dziecka z przodu samochodu z systemem i mamy slam na hamulce. Kilka z tych połączeń w jeden dzień zazwyczaj wywołać autorefleksji. Czy wiadomość w tych wydarzeniach? Jeśli tak, to co to jest? Co muszę patrzeć i uczestniczyć?

Okoliczności życia mogą być wygodne lub paradoksalnie chaotyczne, gdy połączenie dusza przychodzi. Rosyjski zaproszenie przyszedł w czasie komfortu w moim życiu. Było to wake up-call dla mnie zaproszenie do opuszczenia mojej strefy komfortu, poszukiwania pokarmu dla duszy w obcym kraju. Wiedziałem pielgrzymki jako głęboki postaci pożywienia dla mojej duszy. Byłem pielgrzymem do Wschodu: Indii, Turcji i krajach europejskich. Teraz wszystko się we mnie, że tak się do Rosji. Nie było subtelne uczucie tak, jakby były hint szeptał mi do ucha. Czułem się głęboko podekscytowani.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding