Psychologia Człowieka, psychologia rodziny, związków, rozwojowa, zaburzony obraz siebie, lęk przed porzuceniem, samouszkodzenia, samookaleczania

Forum psychika.


#1 2012-11-07 17:55:48

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 109
Punktów :   

Szacunek dla życia

Dr Anatolii i Larissa Naminach

Szacunek dla życia
Seminarium w Moskwie odbyła się w przestronnej, jasnej sali naprzeciwko klasztoru, gdzie turyści regularnie wyjdziesz z dużych autobusów turystycznych do odwiedzenia. W klasztorze w całej ulicy był czas oznaczony modlitwy i śpiewy mnichów, a nasz czas został oznaczony psychologicznych ćwiczeń poszukujących wewnętrzne światy uczestników. W każdym środowisku-klasztoru i seminarium pomieszczenia panowała atmosfera szacunku dla życia. Pielgrzymka do klasztoru wniosła do mojego umysłu mojej pielgrzymki do Rosja-moim poszukiwaniu sensu w życiu. W tej chwili wielkich niewiadomych w Rosji, ja, wraz z innymi uczestnikami seminarium, szukał sensu. Zarówno klasztor i seminarium odbyło się jednocześnie niewypowiedziany nadzieja, szacunek i troska o życie ludzkie.

Rubel psuł i tam usiedliśmy wiernie poszukiwania. Czytałem w gazetach amerykańskich, jak panowała atmosfera wielkiego strachu i braku bezpieczeństwa w Rosji.

Nikt nie wiedział, co będzie dalej. Pomimo niepewnej chwili gospodarczego, mieliśmy cały dom i uczestników przyszedł ubrany w ich najlepszym wydaniu, gotowy do wzięcia udziału. Zastanawiałam się, czy to samo seminarium będzie nawet wypełnienia podano podobny scenariusz gospodarczy w Ameryce. Dr Naminach, mój gospodarz w Moskwie, a jego personel były organizowane, opiekuńczego i chętny do nauki. Książka Bugental, The Search for Autentyczności, właśnie zostały opublikowane w języku rosyjskim i był dostępny na seminarium. Nie było powietrza podniecenia.


Koledzy w Moskwie
Uczestnicy wydawało w pełni zdolny do utrzymywania dychotomię zewnętrznej ekonomicznej niepewności i zwiedzania swoje subiektywne wewnętrzne życie w tej chwili. Ich obecność i chęć odkrywania swoje subiektywne światy mnie poruszyło. Znalazłem się upokorzony przez odwagę, intensywności, humoru, miłości i prawdziwej życzliwości osób, które organizowane i uczęszczał mój seminarium. Gdy moje oczy wzrokiem publiczności, miałem doświadczenie patrząc na wiele dusz, język nie był problem. Pierwszy dzień, wspaniały człowiek, imieniem Deema tłumaczone na mnie. On tłumaczył Carl Rogers i Virginia Satir gdy przybyli do Moskwy w latach 80-tych. Czułem zarówno zaszczycony i upokorzył jak przypomniał mi oboje zmarli około rok po przełożył dla nich. Ten wspaniały człowiek przypomniał moje ego, że jego doświadczenia, sława została szybko po śmierci, bo moje ego się zbyt nadęci znaczenie. Miał błysk w oku, jak wspominał fakt zgonu. Śmialiśmy się o możliwości mojej śmierci i rozstrzygane szybko w bardzo ponurym uznania realności mojej śmierci, śmierci i każdy temat śmierci nie jest łatwo wymienić w moim kraju. Humor oznaczone poważnego zamiaru się znać paradoksalne motyw, gdy byłem w Rosji. Rosjanie mieli dar biorąc bardzo poważne sprawy, takie jak śmierć, rzucając go w powietrze ze śmiechu, i pozwalając jej spaść na ziemię z całą powagę życia.

Prace dotyczą mobilizowanie do tego, co naprawdę ma znaczenie dla indywidualnego-na części zasadniczego terapeutycznego godziny w mojej prywatnej praktyki w USA nie było problemem w Rosji. Te były już ze względu na trudności w codziennym przeżycia. Elementy, które nie wymagają interwencji były choicefulness i odpowiedzialność. Aby rozpocząć, aby zobaczyć wybór był trudny, ale biorąc na siebie odpowiedzialność za wybór wydawało monumentalne dla Rosjan. Ten Tematem przewodnim była niemal namacalna.

Były, oczywiście, zwykłe ludzkie problemy relacji, dzieci, pracy,

Rosyjski Kościół Prawosławny
Petersburg
zdrad, straty, starzenia się, izolacja, i śmierci. Nic na powierzchni wydawał się nowy, a jednak wiedziałem, że na pewno gdzieś i gdzieś nowe. Wychowałem się w demokracji, gdzie zewnętrzne wolności zostały obficie przez całe życie. Te zewnętrzne wolności były znacznie zbudować nowy świat dla tych ludzi, a ich wewnętrzne jaźnie były zmagają się z nowymi systemami bycia w ich świecie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding