Psychologia Człowieka, psychologia rodziny, związków, rozwojowa, zaburzony obraz siebie, lęk przed porzuceniem, samouszkodzenia, samookaleczania

Forum psychika.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-11-07 17:56:57

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 109
Punktów :   

Byłem w punkcie wyczerpania psychicznego

Powrót do góry
Zadzwoń do Adventure
Joseph Campbell napisał w Bohatera o tysiącu twarzy, że bohater podróż zaczyna się od wezwania do przygody: "imienne pierścienie up kurtyną, zawsze, na tajemnicy Przemienienia-rytuał, lub moment, duchowego przejścia, które po kompletne, równoznaczne z umierania i narodzin ". Czy ta podróż do Rosji podróży bohatera? Inni psychoterapeuci z pewnością tworzył tę podróż. Były ich podróże obrzędy duchowego fragmencie? Miałem pojęcia w czasie. Wiele miesięcy później, wiedziałem, że ta podróż była zdecydowanie duchowy uczta dla mnie. Niniejsze zaproszenie do przygody wezwał wszystkich rzeczy jestem stworzony z bardziej. Wszystko uczyłem, żyłem.


Rzeka Moskwa
Pierwszym etapem podróży wymagana moja staje biegli w wielkim dziewięćdziesiątych voyager, poczty elektronicznej. Wszystko zostało zorganizowane przez e-mail. Tkanina zaufania i odpowiedzialności był tkany przez tego elektronicznego medium. Był tylko jeden istotny brakujący kawałek: Co koledzy w Moskwie wyglądać? Nie spotkałem się osobiście. Nie myślałem o tym ludzkim rzeczywistości aż wysiadł z samolotu i nie znalazł nikogo tam ze mną spotkać. I szybko uspokoił się. Pamiętałem wysyłając film z siebie. Powinny one być w stanie mnie rozpoznać. Faktem pozostaje, że nikt nie był tam ze mną spotkać.

Zacząłem karmić moje obawy, przypominając sobie z kryzysu rubla. Wtedy mój umysł szybko przełączyć się do zapewnienia. I nie otrzymała e-mail z informacją, żebym nie przyszedł. Głos strachu przyjdzie więcej żywności. Chciałabym karmić go z doskonałymi kąski. Może e-mail nie udało. Na pewno nie jest po raz pierwszy. Mógłbym nawet pójść o krok dalej i powiedzieć, że cała podróż była głupia.

Byłem w punkcie wyczerpania psychicznego, gdy uderzająca blondynka wyszła z tłumu. Spojrzała na mnie i powiedziała czystym angielskim, "Seminarium, seminarium?" "O tak, tak, seminarium," I radośnie odpowiedział. Grzecznie sobie ręce. Prawda była taka, że ​​wstrzymałem się od nich mój pozorny ratownika. Trzeba powiedzieć, nie miałem pojęcia, obawy jeszcze manifest do mojej rozbudzonej świadomości.

W łamanym angielskim, poznałam pana, który zrozumiałem, był profesorem, który był e-mailing mnie. Śmialiśmy się o nasz e-mail. W bardzo łamaną angielszczyzną, pytali, gdzie była inna osoba. Wyjaśniłem, z pomocą moich palców, że był tylko jeden, nigdy dwa. Przystąpiliśmy do chodnika z moim bagażem. I wtedy poinformowany, że Seminarium rozpoczęło się tej nocy. Przypomniałem sobie, że to nie było to, co załatwił, ale niech ten komunikat przekazać jako bariera językowa wydawało się niemożliwe w moim zmęczonym stanie. Najpierw wzięliby mnie do mojego hotelu. Gdy drzwi do samochodu otworzyły mi przekazane w sposób jak najbardziej, że w ostatnim e-mail, to potwierdził mój pobyt z profesorem i jego rodziny. Potwierdzili to absolutnie nie jest prawdą, bo odsunął się od samochodu. Wtedy kobieta mówi po angielsku bardzo jasne ", seminarium nożna!"

I odpowiedział: "Psychology seminarium!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace rehabilitacyjne